تبلیغات
امـانت نـیـوز - وقتی ضدانقلاب ناموس فكری امام(ره) را هدف قرار دادند، شما كجا بودید؟
 
امـانت نـیـوز
سایت خبری واطلاع رسانی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : غلامرضا خاکپور
مطالب اخیر
نظرسنجی
به نظر شما آقای روحانی در تحقق دولت اعتدال موفق خواهد بود؟

برچسبها
آیت الله هاشمی رفسنجانی در دیدار شركت كنندگان همایش میثاق با حضرت امام خمینی(ره) در حسینیه جماران مطالب خوبی مطرح كرده‌اندكه قابل تامل و دقت است. ایشان فرموده‌اند «كسانی كه یاران مخلص امام را تار و مار كردند ظلم كردند»(۱) و نیز فرمودند : «كسانی كه بعد از مدتها خواستند عصر امام را كهنه كنند ظلم كردند»(۲)
جهان نیوز - محمد كاظم انبارلویی: آیت الله هاشمی رفسنجانی در دیدار شركت كنندگان همایش میثاق با حضرت امام خمینی(ره) در حسینیه جماران مطالب خوبی مطرح كرده‌اندكه قابل تامل و دقت است.

ایشان فرموده‌اند «كسانی كه یاران مخلص امام را تار و مار كردند ظلم كردند»(۱)
و نیز فرمودند : «كسانی كه بعد از مدتها خواستند عصر امام را كهنه كنند ظلم كردند»(۲)
این دفاع از امام (ره) و یاران مخلص امام ستودنی است اما چرا حالا؟ برگزاری همایش میثاق با حضرت امام خمینی (ره) در حسینیه جماران بسیار خوب است اما چرا حالا؟

آن وقت كه روسیاهانی در همین مطبوعات دوم خردادی فریاد برآوردند «امام خمینی(ره) را باید به موزه تاریخ سپرد»! یاران مخلصی كه آیت الله هاشمی از آنها یاد می‌كند كجا بودند؟

آن هنگام كه لشكر وحشم مدرنیته در مطبوعات و مطبوعات وابسته به بی بی سی و سی ان ان و رژیم صهیونیستی در ایران بی محابا به امام (ره) اهانت می‌كردند و به قول آقای هاشمی می خواستند عصر امام را كهنه كنند، چرا زبان گویای انقلاب در كام ایشان نچرخید و از ظلمی كه به امام رفته دفاع نكرد؟آن هنگام كه برخی ركن چهارم دموكراسی را در ایران ستون پنجم دشمن كردند بخشی از یاران امام (ره) كجا بودند؟

در روز قدس ۸۸ چرا لشكر اشرار و منافقین جدید و قدیم آرمانهای امام (ره) را در مورد رهایی قدس شریف به سخره گرفتند و شعار نه غزه ، نه لبنان جانم فدای ایران سر دادند، آقای هاشمی چرا از آرمان امام دفاع نكرد و در روز ۱۳ آبان ۸۸ كه استكبار ستیزی امام (ره) را به سخره گرفتند چرا در یك جمله از امام (ره) دفاع نكرد و یاران مخلص امام كه آقای هاشمی مدعی است به آنها ظلم
در روز عاشورای ۸۸ وقتی ضد انقلاب، كفار و منافقین حریم و حرمت شعائر كربلا را نادیده گرفتند و مستقیما ناموس فكری امام (ره) یعنی «اصل ولایت فقیه» را هدف قرار دادند چرا یك كلمه از یاران مخلص امام مورد نظر آقای هاشمی صادر نشد؟
شده است آن هنگام كجا بودند؟

در روز ۱۶ آذر ۸۸ وقتی در دانشگاه تهران عكس امام(ره) را آتش زدند و از سیمای جمهوری اسلامی این ظلم به امام (ره) به نمایش در آمد تا خباثت جنبش سبز و پیاده نظام رژیم صهیونیستی در تهران شناسایی شود چرا برخی از یاران مخلص امام (ره) مورد نظر آقای هاشمی یك كلام از امام (ره) دفاع نكردند؟ در روز عاشورای ۸۸ وقتی ضد انقلاب، كفار و منافقین حریم و حرمت شعائر كربلا را نادیده گرفتند و مستقیما ناموس فكری امام (ره) یعنی «اصل ولایت فقیه» را هدف قرار دادند چرا یك كلمه از یاران مخلص امام مورد نظر آقای هاشمی صادر نشد؟

تنها كلمه‌ای كه از یك روسیاه سیاسی كه اسیر جنگ نرم دشمن بود و فتنه را مدیریت می‌كرد و خود را جای یاران امام جا زده بود صادر شد این بود كه اینها مردان خدا جوی بودند!

آن وقت نه آقای هاشمی سخن گفت و نه یاران مخلص حضرت امام (ره) دفاعی از مظلومیت نظام، امام و انقلاب كردند.

چه كسی یاران مخلص امام (ره) را تار و مار كرد؟ آنها كه در منشور برادری، حضرت امام به عنوان یك ضلع و یك جناح مورد خطاب امام بودند چرا رسالت دفاع از امام و نظام را به فراموشی سپردند و در روز قدس، روز ۱۳ آبان ، روز ۱۶ آذر و بالاخره روز عاشورای ۸۸ به چه كاری مشغول بودند؟ و میثاق خود با امام(ره) و شهدا را چگونه تجدید كردند و وفاداری به اسلام را چگونه نشان دادند؟
آیت الله هاشمی در این دیدار نیز فرموده‌اند«كسانی نمی خواهند عصر امام (ره) تكرار شود.»(۳)

چه كسانی نمی‌خواهند عصر امام(ره) تكرار شود؟ عصر امام چه ویژگی هایی داشت؟ آیا امام اجازه می‌داد رای ملت كه میزان است نادیده گرفته شود؟ چراآقای هاشمی و دوستانشان (بخوانید بخشی از یاران مخلص امام به تعبیر وی ) رای پابرهنگان و محرومان را به منتخب ملت در سال ۸۸ برنتافتند و مهر تائید بر شورش اشرافیت بر جمهوریت زدند و مشاركت ۸۵ درصدی مردم و نیز رای ۷۲ درصدی منتخب ملت را به تیر تقلب و دروغ آلودند و حاضر نشدند رای و داوری هیچ نهاد فیصله بخش و قانونی را برتابند.

آیا در عصر امام (ره)، امام اجازه محاربه با نظام و اغتشاش، به بهانه تقلب در انتخابات را می‌داد؟
بنابر یك گزارش علمی و تحقیقی كه از سوی دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم منتشر شده، مطبوعات زمان دولت اصلاحات از سال ۷۷ تا ۸۴ بالغ بر ۲۳۵۰ شبهه علیه این انقلاب، نظام، فقه، ولایت فقیه، وحی، قرآن و ... تولید كردند. فرمانده این تولید اكنون با دوستان خود در بی بی سی علیه انقلاب سخن پراكنی می كند . آیا در عصر امام (ره) ایشان اجازه این توطئه و فتنه انگیزی را می داد . یاران مخلص امام (ره) در ۸ سال دوره اصلاحات كجا بودند و با این تولید انبوه علیه مبانی نظام و اسلام چه كردند؟

امام (ره) در عصر خود وقتی
آن وقت كه روسیاهانی در همین مطبوعات دوم خردادی فریاد برآوردند «امام خمینی(ره) را باید به موزه تاریخ سپرد»! یاران مخلصی كه آیت الله هاشمی از آنها یاد می‌كند كجا بودند؟
با توطئه مطبوعات و رسانه ها روبه رو شد صریحاً فرمودند : «برخی در روزنامه ها مشغول فتنه انگیزی هستند این توطئه است. قبل از اینكه مردم جلوی اینها را بگیرند مسئولین جلوی آنها را بگیرند» (۴)

آن زمان آقای هاشمی و یاران مخلص امام (ره) به توطئه و فتنه مطبوعات خاتمه دادند و آنها را بستند. اما در مقطع ۷۷ تا ۸۴ كه شاهد شارلاتانیسم مطبوعاتی بودند سكوت كردند تا آنها فتنه ۱۸ تیر ۷۸ را سامان دادند . این سكوت ادامه یافت تا اینكه فتنه ۸۸ فوران كرد. سئوال ملت از یاران مخلصی كه از آنها یاد می شود این است كه چگونه از میراث امام (ره) صیانت كردید و آن روز كه عده ای مشغول تار و مار كردن افكار امام و اصل دین بودند كجا بودید و امروز كجا هستید؟
رهبری و ملت در برابر این شرارت ها ایستادند، قیام مردم در ۹ دی به این خباثت پایان داد. باید از این ملت سپاسگزار بود كه اقتدار و امنیت ملی را پاس داشتند و انقلاب را در ریل مردم سالاری دینی انداختند.

امروز ما دولتی داریم در مرز اعتدال و عبور از افراطی گری‌های ۸ ماهه سال ۸۸ كه باید این نعمت بزرگ را شاكر بود. شكر این نعمت آن است كه دوباره همه زیر سقف جمهوری اسلامی به دفاع از نظام ، ولایت، رای ملت، قانون اساسی و اقتدار و امنیت ملی فكر كنیم.

مردم به صحابه امام (ره) احترام می گذارند و امروز از خود می‌پرسند بخشی از آنها كجا هستند و چرا در آن روزهای غربت نظام به دفاع از امام و انقلاب نپرداختند؟ رئیس جمهور محترم توصیه می‌كند گذشته را فراموش كنیم و كینه ها را از دلها بیرون كنیم. دراردوگاه یاران امام (ره) كینه ای از كسی كه روزگاری بی مهری به امام و نظام داشته وجود ندارد اما سئوال این است آیا كسانی كه مدعی فراموش كردن حوادث تلخ گذشته هستند كینه های خود را از رای ملت وبی مهری ها به امام وانقلاب از دل بیرون كرده‌اند؟

اگر كرده‌اند این سخن چیست كه در همایش میثاق با حضرت امام خمینی‌(ره) آن هم در جماران گفته می‌شود. البته ملت ما مدتها بود منتظر تجدید میثاق برخی با امام (ره) بود ولو این تجدید میثاق دیر هنگام باشد. امیدواریم این میثاق در هنگام فتنه و توطئه علیه امام و نظام همچنان پابرجا باشد نبرد نرم آمریكا علیه ملت و نظام هنوز پایان نیافته است. امیدواریم در وسط معركه این نبرد دستان همه یاران مخلص امام در دست هم و دستان آنها در دستان امام مسلمین و ملت باشد.

پی نوشتها:
۱و۲- روزنامه شرق ۹/۶/۹۲ صفحه ۱۵
۳-آرمان ۹/۶/۹۲ صفحه ۲
۴- صحیفه نور ج ۱۲ به تاریخ ۱۵/۵/۵۹
نوع مطلب : اخبار روز، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 18 شهریور 1396 03:31 ب.ظ
This site truly has all the info I needed about this subject
and didn't know who to ask.
جمعه 6 مرداد 1396 07:36 ب.ظ
Wonderful goods from you, man. I've understand your stuff previous to and you're just too fantastic.
I actually like what you've acquired here, really like
what you're stating and the way in which you say it.
You make it enjoyable and you still take care of to keep it wise.
I can't wait to read far more from you. This is actually
a wonderful web site.
جمعه 6 مرداد 1396 09:41 ق.ظ
Touche. Solid arguments. Keep up the amazing spirit.
سه شنبه 13 تیر 1396 03:00 ق.ظ
You can certainly see your skills in the work
you write. The sector hopes for even more passionate writers like you who aren't afraid
to say how they believe. Always go after your heart.
دوشنبه 12 تیر 1396 07:11 ق.ظ
First of all I would like to say terrific blog!
I had a quick question in which I'd like to ask if you don't mind.
I was curious to know how you center yourself and clear your head before writing.
I have had a tough time clearing my thoughts in getting
my thoughts out there. I truly do enjoy writing but it just
seems like the first 10 to 15 minutes are generally lost simply just
trying to figure out how to begin. Any recommendations or hints?

Cheers!
یکشنبه 4 تیر 1396 09:21 ب.ظ
Hi there i am kavin, its my first occasion to commenting anyplace,
when i read this article i thought i could also make comment due to this sensible paragraph.
پنجشنبه 18 خرداد 1396 09:14 ب.ظ
What's up to all, as I am truly keen of reading this blog's post to be updated on a regular basis.

It carries nice data.
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 09:15 ق.ظ
At this time I am going to do my breakfast, after having my breakfast coming over
again to read further news.
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 11:30 ق.ظ
You could definitely see your skills within the work you write.
The world hopes for more passionate writers such as
you who are not afraid to say how they believe. All the time go after your
heart.
جمعه 25 فروردین 1396 03:59 ق.ظ
I read this article fully on the topic of the comparison of most up-to-date and preceding technologies, it's
awesome article.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :