تبلیغات
امـانت نـیـوز - آقای رئیس‎جمهور مراقب این دو گروه باشید
 
امـانت نـیـوز
سایت خبری واطلاع رسانی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : غلامرضا خاکپور
مطالب اخیر
نظرسنجی
به نظر شما آقای روحانی در تحقق دولت اعتدال موفق خواهد بود؟

برچسبها
آقای رئیس‎جمهوری، مرحوم دکتر شریعتی زیان‎‎های دو طبقه را برای انقلاب اسلامی از دیگر طبقات بیشتر می‎دانست. آخوندزدگان و آخوند‎زدگان و چون به ایشان گفتند این‎که شد یک طبقه خندید و گفت نه این دو گروه ضد ‎یکدیگرند.
جهان نیوز - حیدر رحیم پوراذغدی:
من آن‎چه شرط بلاغ است با تو می‎گویم تو خواه از سخنم پند‎گیر و خواه ملال
آقای روحانی، رئیس‎جمهوری ایـــران، کشـور تحــرکات حیرت‎انگیز و اجتهاد‎های باورنکردنی مذهبی.

به عرض حضرت‎تان می‎رسانم که من از آغاز انقلاب، برای هر کس که با رأی مردم بر اریکه ریاست قوه‎ مجریه نشسته است نامه‎ای نوشته‎ام؛ هر که آن نامه را خوانده است به من علاقه‎مند شده و هر که آن‎ را به دور افکنده، در پایان دوران ریاستش حسرت خورده است. نامه‎ام را با طبقه‎بندی رای‎دهندگان‎تان آغاز می‎کنم.

۱- آقای رئیس‎جمهوری، مرحوم دکتر شریعتی زیان‎‎های دو طبقه را برای انقلاب اسلامی از دیگر طبقات بیشتر می‎دانست. آخوندزدگان و آخوند‎زدگان و چون به ایشان گفتند این‎که شد یک طبقه خندید و گفت نه این دو گروه ضد ‎یکدیگرند.

آخوندزدگان خط ارتجاع کسانی هستند که هر کس عمامه‎ای بر سر و عبایی بر دوش دارد و نعل‎ بر پا دارد، او را سنبل دین و دین‎داری و اهل حوزه علمیه می‎دانند و معرف اسلام؟! ولی آخوندزدگان گروه دوم، ضد ‎این گروه می‎اندیشند آنان با القای رنسانس غرب، در برابر کشیش‎ها از هر که به روحانیت رسمی تعلق دارد متنفر بوده و آرزو می‎کنند که شیخ فضل‎الله‎ها را به دار بکشند و پای چوبه‎ دار آن‎ها به پایکوبی و دست زدن بپردازند.

آقای رئیس‎جمهوری هر دو این گروه‎ها به دو علت متضاد، از رای‎دهندگان به شما هستند و خداوند هیچ کس را محب این‎ها نگرداند. چه اینان موجوداتی هستند که به گفته بهلول به کیشی، مرید می‎شوند و به فیشی تو را تنها می‎گذارند و خراب‎کاری های‎شان از خرابکاری‎‎های دشمنان خطرناک‎تر است. چه گفته‎اند: دشمن دانا بلندت می‎کند / بر زمینت می‎زند نادان دوست.

آقای رئیس‎جمهوری هنوز بیش از دو‎ ساعت از گزینش حضرت‎تان به ریاست‎جمهوری نگذشته بود که یکی از آخوندزدگان طبقه اول، به من تلفن زد که در روزنامه‎ای تجاری در دوران تسلط دوم خردادی‎ها، نویسنده‎ای نوشت: روپوش‎‎های تا روی زانو و یقه‎باز، در شأن زنان امروز ایران است و در روزنامه امروز نوشته است، بی‎حجابی انگل جامعه نیست، بلکه رباخواران و زمین‎خواران انگل جامعه‎اند. ما این را می‎دانیم که اینک سلاطین حاکم بر سیمان و آهن و زمین و تولیدات، بزرگ‎ترین دشمن جامعه هستند، ولی ایشان هم باید این را بدانند، بی‎حجابان در جامعه‎ای که قوانین آن بر پایه اسلام ناب محمدی (صلی‎الله‎علیه‎وآله‎وسلم) تنظیم شده با قانون و اسلام مخالفت می‎کنند، از این گذشته عقلا که نمی‎گویند به‎دلیل این‎که شکم تو بزرگ است، من چشم خود را کور می‎کنم. و متن نوشته را برای من خواند و خواست پاسخی برایش بنویسم و جنگ دو فرقه آخوند‎زدگان را آغاز کنم. و من به پاسخش گفتم سخن او درست است، بلکه در کشور‎هایی که هم‎جنس‎بازی را قانونی ساخته‎اند، جذب مردان به هر شکل ممکن کار مفیدی‎ست لیکن در فرهنگ ما که هم‎جنس‎بازان را اعدام می‎کنند و بدحجابی و بی‎حجابی بر‎خلاف آیین و قوانین ملی کشور ماست دولتی که خواسته باشد پایدار بماند، باید با این جرثومه‎‎های استثمار جداً مبارزه کند و بهتر است که زنان زیبایی‎‎های خود را منحصر به شوهران خود بدانند. بحثم پیرامون حجاب نیست، می‎خواستم به آقای رئیس‎جمهوری گوش‎زد کنم که دوستان نادان به تحریک سیاست‎ها به چه سرعتی دست اندرکار شده‎اند؟! آقای رئیس‎جمهوری هوشیار باشید که: دشمن دانا بلندت می‎کند/ بر زمینت می‎زند نادان دوست.

از این‎رو سخت تأکید می‎کنم که تا دشمنان انقلاب این دو گروه فسیل و متحجر را به ‎جان یکدیگر نیانداخته‎اند، حضرت‎عالی صریحا اعلام کنید که پایه‎‎های حکومت ما بر ساختار اسلام محمدی (صلی‎الله‎علیه‎وآله‎وسلم) و انقلاب مذهبی خمینی بزرگ بوده و از هر گونه ارتجاع و التقاط مبرا است و آگاه باشید که اگر روشن و آشکار شیوه مدیریت خود را بیان نفرمایید هر دو گروه تخریب کرده و طلبکار خواهند شد.

۲- آقای رئیس‎جمهوری بخش دیگری از رأی‎دهندگان به شما، یاران حقیقی و اصلاح‎طلبانی هستند که در آشوب‎‎های دشمن‎آفرین دوران دوم خردادی‎ها و سبز‎ها، منحرف و یا به ناحق بد‎نام شده‎اند و این‎بار مصمم گشته‎اند که اهداف مفید خود را به نمایش بگذارند و پیش از هر تحرکی گرانی را مهار و کارآفرینی و تولیدات داخلی را یاری کنند. و من امیدوارم که این گروه به رهبری آقای رفسنجانی، کارآزموده‎ترین مرد انقلاب، دست به تحرکات مفیدی بزنند و خمودی امروز کار و تولید را تبدیل به تحرک کرده و حیات جدیدی را در اقتصاد ما بیافرینند.

۳- گروه دیگر طبقه‎ای جدید و حزبی هوشمند و بی‎نام و نشانی هستند که از پیام‎‎های جدید و مرموز انقلاب این را درک کرده‎اند که رهبری، دیگر امیدی به آنان که خود را اصول‎گرا می‎پندارند ندارد و چنین پیام‎‎هایی این حقیقت را آشکار ساخت. هیچ‎کس نمی‎داند من به چه‎کسی رأی می‎دهم، من نسبت به هیچ کس نظر خاصی ندارم. جمله من به هیچ‎کس نظر خاصی ندارم، پرچم بلندی بود برای انتخاب حضرت‎تان که استثنائا جزو اصول‎گرا‎های اصطلاحی نیستید و این گروه که هیچ‎گاه دلی خوش از اصول‎گرایان اصطلاحی نداشته‎اند، در این دوره با حرکتی قانونی و مجوز شرعی و اذن ولی فقیه برای مقابله با استکباری که اینک به‎خاطر ضعف راست‎گرایان بر کشورمان حاکم شده است، به حضرت‎تان که راست‎گرا نیستید، رأی داده‎اند و چنین اتحادی مبارک است و قدر این گروه را بدانید.

۴- ولی گروه عمده رأی‎دهندگان به حضرت‎تان، تولید‎کنندگان کشور هستند، محرومانی که در دوران ریاست آقای احمدی‎نژاد با همه فداکاری‎های‎شان آن‎چنان به خاک و خون کشیده شده‎اند که رمقی برای‎شان نمانده! و همچنین صاحبان صنایع کوچک و کشاورزان و دامپروران. برای نمایش وضع صنایع کوچک کافی است که سری به شهرک‎‎های صنعتی بزنید تا ببینید چه بر سر تولیدات مردمی آورده‎اند و من نیز بار‎ها نمونه‎هایی را نوشته‎ام. سلاطین اقتصاد وارداتی، حواله رئیس‎جمهوری برای تأسیس یک کارخانه‎ را به‎ دلیل نداشتن پول نمی‎پردازند و در طول پنج‎ سال، چندهزار برابر بودجه تأسیس کارخانه را بابت واردات همان محصولات تولیدی کارخانه می‎پردازند تا صد‎ها نفر را بیکار و بیمه بیکاری به آنان بپردازند.

آقای رئیس‎جمهوری نزاع بزرگ آمریکا با دیگر تولید‎کنندگان محصولات کشاورزی برای این است که دیگران می‎گویند با این همه سوبسیدی که شما، به کشاورزان خود می‎دهید هیچ کشوری توان رقابت صادرات را با آمریکا ندارد، ولی ایران مانع صادرات تولیداتی می‎شود که کشاورزان بدون دریافت سوبسید در پی صدور آن‎ها هستند و گندم کشاورز خود را روزی به اندازه یک‎سوم گندم‎‎های وارداتی و امروز به قیمت نصف گندم‎‎های وارداتی می‎خرد. متاسفانه این دولت بهای سم و کود و سوخت لازم کشاورزی و دیگر مخارج تولید را تا ۴۰برابر افزایش داده است! در پایان نامه‎ام این جملات گوهر بار سردار رضایی را باز نویسی می‎کنم: «شکست اصول‎گرایان لازم بود و واجب‎تر از نان شب. زیرا اینان درک نمی‎کردند که با این همه ناکارآمدی‎‎های آنان نمی‎شود باز هم مردم فوج فوج به ‎سمت‎شان در حرکت باشند.» و سوگند به خدا من این حقیقت را هنگامی دریافتم که مجلس نمایندگان اعتبارنامه دو اصلاح‎طلب مخالف راست‎گرایان به‎ظاهر اصول‎گرا را تصویب کرد.
نوع مطلب : اخبار روز، ریاست جمهوری ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 10 شهریور 1396 10:23 ق.ظ
At this moment I am ready to do my breakfast, after having my breakfast coming again to read more news.
شنبه 7 مرداد 1396 12:15 ق.ظ
Excellent beat ! I wish to apprentice while you amend your web site, how can i subscribe for a blog site?
The account helped me a acceptable deal. I had been tiny
bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea
شنبه 30 اردیبهشت 1396 03:49 ب.ظ
I read this piece of writing fully concerning the resemblance of latest and preceding technologies,
it's remarkable article.
سه شنبه 29 فروردین 1396 05:42 ق.ظ
I know this if off topic but I'm looking into starting my own weblog and was
curious what all is required to get set up?

I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
I'm not very web savvy so I'm not 100% sure.
Any suggestions or advice would be greatly appreciated.
Appreciate it
جمعه 18 فروردین 1396 03:49 ب.ظ
If some one desires to be updated with newest technologies after that he must be go to see this
web page and be up to date daily.
سه شنبه 4 تیر 1392 11:36 ق.ظ
سلام خوبی؟
دوست دارم بیایی با هم تبادل لینک کنیم تا هم بازدید کننده وبت بره بالا هم من بازم بتونم بهت سر بزنم میدونی چرا ؟چون اگه وبت را ثبت کنی من آدرس وبلاگت را دارم در ضمن من هر روز به دوستام سر میزنم منتظرت هستم
سه شنبه 4 تیر 1392 11:07 ق.ظ
این لینک عکس زیباترین گوشی جهان به انتخاب سایت معتبر cnet است...
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :